Divadla, kina, restaurace, …

Návrh a instalace ozvučení v divadlech a kinech je opět podloženo vhodnou akustickou úpravou a vstupními akustickými parametry. Navíc je nutné velmi pečlivě vybírat elektroakustické komponenty, zejména reproduktory a zesilovače, neboť se jedná o systémy, které by měly poskytovat nejvyšší možnou zvukovou kvalitu s maximálním frekvenčně vyrovnaným pokrytím plochy a s co možná nejmenším zkreslením signálu i při vysokých úrovních hlasitosti. Též je vhodné zajistit systému dostatečně velkou dynamickou rezervu. Přítomnost diváků klade nároky i na zabezpečení reproduktorů proti pádu, ochranu reproduktorů proti přebuzení (může dojít k poškození sluchu diváků, zejména u velkých systémů) apod.

Nabízíme zákazníkovi profesionální a individuální přístup k řešení těchto problémů, včetně vhodného výběru komponentů, návrhu, výpočtu a instalace celého systému. Dále provedeme nezbytná akustická měření a nastavení tak, aby poslechová kvalita v daných podmínkách a s daným systémem byla co nejlepší.

Z realizovaných zakázek např. uvádíme: ozvučení divadelního sálu Střelnice v J. Hradci, poslucháren VŠE FM v J. Hradci, zámeckého „Skleníku“ v Boskovicích, spolupráce na realizaci ozvučení divadla Na Fidlovačce, divadla Brodway, klubu Geejzír v Praze, klubu a restaurace Austria v Praze, …

Nušlova 65/V, 377 01, Jindřichův Hradec, 603 242 319, fax: 384 361 176, info@ava-jh.cz