Stěnové panely

Pro výplň akustických stěn a kazet s výhodou využíváme minerálních tvrzených panelů od švédské firmy Ecophon, které mají rozměry až 2700 x 1200 mm a tloušťku 40 mm. Jsou dodávány s povrchem Akutex T, Texona a Super G (vysoce odolný povrch vhodný i do tělocvičen). Široká je i škála barevných odstínů těchto materiálů.

Akutex T – jde o mikroporézní povrch, který zaručuje výbornou zvukovou pohltivost tohoto materiálu. Je vhodný zejména pro stropní konstrukce a konstrukce, které nejsou přímo přístupné běžnému dotyku. Tlumící izolace s tímto povrchem by měly být instalovány mimo dosažitelná místa tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození. Panely s tímto povrchem jsou dodávány v několika barevných provedeních.

Texona – jde o jemnou a přitom odolnou interiérovou tkaninu vhodnou všude tam, kde je kladen vysoký nárok na estetiku a vzhled akusticky funkčního obložení. Díky široké škále barev, texturované povrchové úpravě a pečlivě navrženému systému profilů nabízí nepřeberné možnosti provedení. Panely s tímto povrchem jsou dodávány v několika barevných provedeních.

Super G – kombinace této silné tkaniny a jádra ze skelné vaty o vysoké hustotě je základem robustních nástěnných tlumících izolací s odolností proti nepříznivým mechanickým vlivům.

Nušlova 65/V, 377 01, Jindřichův Hradec, 603 242 319, fax: 384 361 176, info@ava-jh.cz